موج
کدخبر : ۲۷۸۶۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278604

سردار سلیمانی:

جانشین فرمانده ناجا گفت: نه آمریکا، بلکه هیچ کشوری در دنیا نمی‌تواند ما را تهدید نظامی کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از اسکله شهید رجایی بندرعباس در جمع مسؤولان گمرکات و اداره بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، گفت: مسؤولیت امنیت کشور در ابعاد مختلف بر عهده نیروی انتظامی است اما اگر روزی این نیرو در حوزه امنیت نیاز به کمک داشته باشد از سازمان‌ها و دستگاه‌های دیگر استفاده خواهد کرد.

وی، امنیت اقتصادی را مهم‌ترین رکن امنیت ملی عنوان کرد و افزود: در همه جوامع،  اقتصاد، اصلی‌ترین رکن است و امروزه در کشور ما نیز به دو دلیل این مقوله  اهمیت پیدا کرده، یکی به دلیل اهمیت ذاتی خود اقتصاد و وجه دیگر آن اینکه دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی بر حوزه اقتصاد تمرکز کرده‌اند.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه نه آمریکا، بلکه هیچ کشوری در دنیا نمی‌تواند ما را تهدید نظامی کند، خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در حوزه حضور، نفوذ و قدرت، مرزهای منطقه را در نوردیده و در بحث امنیتی نیز یکی از امن‌ترین کشورهای منطقه و جهان به شمار می‌رود.

وی افزود: حضور پلیس در گمرک موجب احساس امنیت برای شهروندان و یک احساس ناامنی برای مجرمان اقتصادی و آنهایی که با عناوین مختلف قصد فرار از گمرک دارند، خواهد شد.

سلیمانی اظهار داشت: نیروی انتظامی از تمام توان و امکانات در مقابله و مبارزه با ورود هر گونه کالای قاچاق نه تنها در گمرک بلکه در تمامی حوزه‌های استحفاظی استفاده کرده و امنیت پایدار را که ضامن رشد علمی و اقتصادی کشور است، تأمین خواهد کرد.

جانشین فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: امروز نه تنها امنیت حوزه اقتصاد مهم‌ترین رکن امنیت ملی است بلکه در بحث صادرات، واردات، ترانزیت و به موقع رسیدن کالا به دست مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین منظور تاسیس و راه‌اندازی پلیس مستقل امنیت اقتصادی در گمرکات به ویژه گمرک شهید رجایی در دستور کار قرار گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها