موج
کدخبر : ۲۷۸۱۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278180

مجتبی جلالی به‌عنوان مدیرکل جدید هواشناسی استان تهران معرفی شد

به گزارش خبرگزاری موج، ظهر امروز (23 اردیبهشت) در مراسمی از زحمات یحیی زارع تقدیر و مجتبی جلالی به‌عنوان مدیرکل جدید هواشناسی استان تهران معرفی شد، همچنین در ادامه این مراسم انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران گفت: پیش‌بینی‌های اداره کل هواشناسی با ضریب خطای بسیار پایین ارائه می شود.

وی در ادامه افزود: ارائه پیش‌‌بینی‌ها با ضریب خطای خیلی پایین اطمینان و اعتماد عمومی برای کل کشور فراهم کرد تا مردم با داده‌‌ها و پیش‌بینی‌های هواشناسی هماهنگ شوند.

استاندار تهران به آماده‌باش استانداری در تاریخ 5 فروردین ماه سال جاری اشاره کرد و گفت: با همکاری خوب هواشناسی استان و ابتکار عمل این اداره کل و ارائه پیش‌بینی برای قسمت‌‌های مختلف شهر تهران، شرایطی فراهم شد تا اقدامات و تدابیر مناسبی اتخاذ شود.

محسنی بندپی خدمات هواشناسی استان تهران، در بازه زمانی 5 تا 20 فروردین سال جاری را قابل‌تقدیر دانست و عنوان کرد: هواشناسی استان تهران با حمایت استانداری به تجهیزات بروز باقابلیت ارائه پیش‌بینی با ضریب خطای 0/2 درصد مجهز شود.

در ادامه این مراسم استاندار تهران، معاون وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان هواشناسی کشور و هیات همراه از قسمت‌های مختلف این اداره کل بازدید کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها