موج
کدخبر : ۲۷۰۱۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270157

سردار شرفی:

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: قرارگاه نوروزی پلیس پیشگیری ناجا که ابوذر نام دارد با شش کمیته تخصصی به‌صورت شبانه‌ روزی در ستاد پلیس پیشگیری فعال است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا در سومین جلسه قرارگاه نوروزی ابوذر پلیس پیشگیری ناجا اظهار کرد: قرارگاه نوروزی این پلیس که ابوذر نام دارد با شش کمیته تخصصی به‌صورت شبانه‌ روزی در ستاد پلیس پیشگیری فعال است. این شش کمیته عبارتند از کمیته‌های پیشگیری انتظامی، نظارت و بازرسی، پیشگیری اجتماعی، پشتیبانی و آموزش، تجزیه و تحلیل وقایع و کمیته یگان‌های حفاظت از اماکن و شخصیت‌ها که با هماهنگی دبیرخانه قرارگاه ابوذر فعالیت می‌کنند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا مهم‌ترین وظایف قرارگاه ابوذر را هدایت ستادی، انجام هماهنگی با رده‌های درون و برون‌سازمانی در اجرای طرح‌های نوروزی، دریافت و ارسال آمار و عملکرد و اقدامات به‌صورت دائم، ثبت اخبار و وقایع مهم در مورد وقوع سرقت‌ها و جرایم، امداد خواهی، مشاوره، نظارت و بازرسی، تعامل لازم با دبیرخانه قرارگاه‌ امام علی(ع) در سطح ناجا برشمرد و اظهارکرد: این وظایف به گونه‌ای تنظیم شده است که امکان بهترین عملکرد از نظر فرماندهی و کنترل نیروها در عرصه عملیات را برای هدایت‌کنندگان فراهم کند.

وی با تاکید بر لزوم تعامل مستمر با سایر سازمان‌ها و نهادهای مسئول در امور مرتبط با نوروز تصریح کرد: در همین راستا قرارگاه ابوذر در بالاترین سطح پلیس پیشگیری به‌صورت مداوم با سایر سازمان‌ها در تعامل است تا این هم‌افزایی منجر به بهبود و پیشرفت خدمت به مردم عزیزمان شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، شرفی در پایان با بیان اینکه قرارگاه ابوذر در طول نوروز فعال است و کمیته‌ها به صورت فعال به کار خود ادامه می دهند، گفت: گزارش عملکرد کمیته طی روزهای آینده و با اوج گرفتن فعالیت آنها به مردم ارائه می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها