موج

رییس سازمان اورژانس کشور خبر داد؛

رییس سازمان اورژانس کشور از آماده‌ باش کامل عوامل اورژانس برای طرح نوروز 98 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، پیرحسین کولیوند رییس سازمان اورژانس کشور در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر از آماده‌ باش کامل عوامل اورژانس برای طرح نوروز 98 خبر داد و اظهار کرد: امسال سازمان اورژانس کشور با همکاری پلیس راهور و  سازمان برنامه و بودجه تفاهم‌نامه‌هایی را داشته است که امیدواریم بتوانیم بر اساس آن تلفات و حوادث کشور را کاهش دهیم.

رییس سازمان اورژانس کشور با بیان این که در طرح نوروزی امسال پنج هزار و ۵۰۰ دستگاه آمبولانس، ۴۱ دستگاه بالگرد، ۳۲۰ دستگاه موتورلانس و ۶۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس به کار گرفته شده است، در این باره خاطر نشان کرد: امسال بیش از ۶۰۰ کمپ نوروزی در اورژانس فعال است. در ۳۰ کیلومتری شهرها نیز با توجه به این که بیشترین تصادفات رانندگی رخ می‌دهد، امسال استقرار ویژه‌ای خواهیم داشت.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به وظایف دیگر وزارت بهداشت در ایام نوروز، اظهار کرد: بحث پیشگیری و مدیریت بیماری‌ها نیز در این ایام در دستور کار قرار دارد و تیم‌های اورژانس در این مدت فعال هستند و بر رفتار رستوران داران و رعایت بهداشت از سوی مراکز طبخ غذا و نیز استاندارد آب‌های آشامیدنی نظارت خواهند کرد.

کولیوند با بیان این که ۱۰۰ درصد بیمارستان‌ها نیز در آماده‌باش هستند، در این باره گفت‌: تمامی دستگاه‌ها و مراکز وزارت بهداشت نیز آماده‌باش بوده ضمن این که خدمات دندانپزشکی نیز به صورت دولتی ارائه خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها