موج

حکم تخریب ملک ویلایی غیرمجاز دختر یکی از وزیران سابق صادر، قطعی و هفته آینده اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی حیدریان با اشاره به ویلای جنجالی فرزند یکی از وزرای سابق سابق توضیح داد: کارشناس رسمی دادگستری از ملک مذکور بازدید و طرح اجرایی ارائه کرده است که طبق آن اوایل هفته آینده حکم تخریب را اجرا خواهیم کرد.

وی در خصوص یکی دیگر از ویلاهای پر حاشیه این شهر منتسب به یکی از اطرافیان خانم نماینده مجلس شورای اسلامی است اظهارداشت: این ملک در کمیسیون ماده ۱۰۰ حکم جریمه گرفته و آن را نیز پرداخت کرده است، لذا ویلای مذکور تخریب نمی شود.

این مقام مسئول در پایان یادآورشد: شهرداری در کمیسیون ماده 100 تنها تکمیل کننده پرونده و دبیر است و صاحب رای نیست.

حیدریان ضمن بیان اینکه قانونگذار برای مالکان حق اعتراض قائل شده افزود: پرونده مالکان متخلف پس از اعتراض به رای کمیسیون ماده 100 به کمیسیون تجدیدنظر و پس از اعتراض به حکم این کمیسیون نیز به دیوان عدالت اداری ارجاع می شود.

فرماندار شمیرانات نیز در این برنامه گفت: ۹۰۰ پرونده ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان تشکیل شده و امسال افزون بر ۵۰۰ تخریب داشته ایم.

سیاوش شهریور اظهارداشت: در ابلاغیه ای به بخشداران اجازه بلندمرتبه سازی را در بخش های شمیرانات سلب کرده ام.

این مقام مسئول ضمن بیان اینکه مجوزهای هتل در حال ساخت فشم در سال های قبل از فعالیت دولت تدبیر و امید صادر شده تاکید کرد: سه طبقه از هتل در حال ساخت در محدوده فشم و در حریم رودخانه باید تخریب شود که در حال انجام مقدمات آن هستیم.

لواسان یکی از شهرهای خوش آب و هوای شهرستان شمیرانات و در 15 کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها