موج
کدخبر : ۲۴۷۴۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-247449

مدیرعامل شرکت مترو تهران:

مدیرعامل شرکت مترو تهران در توضیح امضای تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی گفت هدف بر این است تا با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی نیاز به امکانات و تجهیزات خارجی را به حداقل برسانیم.

به گزارش خبرگزاری موج، علی امام، مدیرعامل شرکت مترو تهران، در مراسم امضای تفاهم‌نامه جهاد دانشگاهی و شرکت مترو گفت: این تفاهم‌نامه به منظور تامین قطعات و تجهیزات مترو منعقد شد تا با توجه به ظرفیت، تجهیزات مورد نیاز با تکیه بر ظرفیت داخلی تامین شود. مدیریت جدید شهری، اتکا به توان داخلی را در دستور کار قرار داده و جهاد دانشگاهی برای تامین و ساخت تجهیزات و قطعات مترو اعلام آمادگی کرده است و با این تفاهم نامه در نظر داریم نیاز به تجهیزات خارجی را با کمک جهاد کشاورزی و شرکت های داخلی به حداقل می رسانیم.

مدیرعامل شرکت مترو تهران با بیان اینکه تحریم‌ها علیه ایران موجب شده استفاده از توان و اتکای تولیدات داخلی را در دستور کار قرار دهیم، گفت: همکاری مترو و جهاد دانشگاهی در زمینه‌هایی همچون سیستم رانش واگن‌های مترو، گیت‌ها، سیگنالینگ، ساخت تجهیزات فلزی مورد نیاز صنعت مترو، پست‌های RS، تجهیزات برقی و... است. همچنین بومی‌سازی و ساخت تجهیزات  مورد نیاز ایستگاه‌های مترو و تجهیزات تعمیرگاهی ناوگان، منطبق بر استانداردهای معتبر بین‌المللی نیز جزء مفاد این تفاهم‌نامه خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها