موج
کدخبر : ۲۱۸۰۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-218009

مخالفان و موافق تغییر مصوبه طرح ترافیک جدید شهر تهران مطرح کردند:

طرح ترافیک جدید تهران در شورای اسلامی این شهر مجدد بررسی و موافقان و مخالفان نظر خود را مطرح کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در چهل و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جریان بررسی نامه اعتراض فرمانداری به مصوبه طرح ترافیک جدید شهر تهران اعضا مخالفت و یا موافقت خود را با ایجاد تغییر در این مصوبه اعلام کردند.

احمد مسجد جامعی با تاکید بر اینکه مصوبه طرح ترافیک جدید شهر تهران گفت:ما چنانچه بخواهیم هر تصمیمی را که باعث افزایش هزینه های زندگی مردم شود را بگیریم قاعدتا باعث افزایش مشکلات در سطح شهر خواهیم شد.

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران افزود: بنده از همان ابتدا و در فرآیند طرح ترافیک جدید تأکید کردم که این طرح پیوست ملاحظات اجتماعی ندارد و باید شرایط زندگی مردم را درنظر بگیریم.

 رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز بیان کرد:کارت بلیط رایگان برای خبرنگارانی که خودرو ندارند صادر شود.

محمد علیخانی یادآور شد:عوارض طرح ترافیک خبرنگاران با ضریب یک  دهم محاسبه شود.

 حسن رسولی، خزانه دار شورای شهر تهران با بیان اینکه شورای شهر از مواضع خود عقب ننشیند، گفت:  پیشنهاد می کنم شورای شهر بر مواضع خود بایستد تا ثابت کنیم شورای پنجم با هیاهو از راهبردهای خود که همان حذف رانت است عقب نمی نشیند.

رئیس کمیته ایمنی حمل و نقل شورای شهر تهران نیز با بیان اینکه معتقدم تعدادی از اعضا علاقه ای به تغییر مصوبه طرح ترافیک جدید شهر تهران ندارند، یادآور شد: مهمتر از همه این است که کمک شود ماشین های فرسوده نوسازی شوند.

 شهربانو امانی ادامه داد: با توجه به اینکه آلودگی هوا را داریم  به ویژه محدوده طرح ترافیک آلوده ترین منطقه شهر است بنابراین ضروری است که این طرح اجرا شود.

به گفته وی؛ ما می خواهیم جلوی رانت را بگیریم  نمی توانیم برای هر مصوبه استثنایاتی را قایل شویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها