موج
کدخبر : ۱۹۵۲۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-195282

معاون حقوق عامه دادستان کل کشور تاکید کرد

معاون حقوق عامه دادستان کل کشور ضرورت نظارت دقیق بر روند پروازها و تلاش برای کاهش هر چه بیشتر تاخیر در پروازهای اربعین تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در این جلسه که به ریاست محمد جواد حشمتی معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور برگزار شد، معاون و مشاور وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان هواپیمایی کشور، مدیرعامل فرودگاه های کشور، رئیس دفاتر مسافرتی ایران و دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی به علاوه نمایندگان ناجا، ستاد اربعین، سازمان میراث فرهنگی و... حضور داشتند.

محمدجواد حشمتی معاون حقوق عامه دادستان کل کشور در این جلسه بر ضرورت نظارت دقیق بر روند پروازها و حل و فصل مشکلات مربوط به تاخیر در پروازها تاکید کرد.

نظارت دقیق بر نحوه صدور و فروش بلیط پروازهای ویژه اربعین و مقابله با گران فروشی بلیط از دیگر محورهای مورد بحث در این جلسه بود.

در این جلسه بر ضرورت اطلاع رسانی بیشتر از نحوه فعالیت دفاتر و آژانس های فروش بلیط پروازهای ویژه اربعین و افزایش آگاهی زائران از شرایط پروازها و تلاش برای کاهش هر چه بیشتر تاخیر در پروازها تاکید شد.

معاون دادستان کشور خواهان ساماندهی هرچه بیشتر و مطلوب‌تر در خصوص نحوه مواجهه با مردم و زائرانی شد که سفرشان به دلایل مختلف به تاخیر می‌افتد.

حشمتی همچنین بر ضرورت اطلاع رسانی مستمر و دقیق از تعداد، نام و نشانی آژانس ها و دفاتر فروشنده بلیط پروازهای اربعین به منظور جلوگیری از ایجاد بازار کاذب خرید و فروش تاکید کرد.

در این جلسه مقرر شد نظارت و بازرسی بیشتری در خصوص دلایل تاخیر در پروازها همچنین جهت بررسی نحوه فروش بلیط و شناسایی تخلف‌های مربوط به گرانفروشی آن صورت گیرد تا در صورت فروش بلیط های گران تر از نرخ اعلام شده، مبالغ اضافه به مسافران بازگردانده شود.

در این جلسه همچنین نحوه خدمات دهی به زائران حسینی در سفرهای زمینی بررسی شد و با اعلام اینکه مشکل خاصی در خصوص انتقال زمینی مسافران اربعین وجود ندارد بر ضرورت نظارت دقیق و مستمر بر آن تاکید شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها