English

استاندار آذربایجان شرقی:

عقب‌ماندگی زمانی در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن باید جبران شود

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه عقب‌ماندگی زمانی در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن باید جبران شود، از عدم اجرای تعهدات بانک‌ها در این راستا انتقاد کرد.

عقب‌ماندگی زمانی در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن باید جبران شود

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، عابدین خرّم در نشست شورای مسکن استان، اظهار کرد: دستگاه‌های خدمات رسان آب، برق و گاز باید پابه‌پا همگام با پیشرفت پروژه‌های نهضت ملی مسکن، نسبت به ارائه خدمات اقدام کنند، وقتی پروژه‌ای در شرف اتمام است اما ادارات خدمات‌رسان هیچ‌گونه اقدامی انجام نداده‌اند به این معنی است که تدبیری از طرف این دستگاه‌ها وجود ندارد.

وی افزد: عمده واحدهای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند واقع شده است که ۲ پروژه بالای ۶۰ درصد و مابقی حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که باید برای افزایش پیشرفت این پروژه‌ها فکر اساسی کرد.

وی با تاکید بر اینکه انجام پروژه‌ها به سمت خودمالکی هدایت شود، گفت: انجام پروژه‌ها به صورت خود مالکی تجربه موفقی است که باید از این فرصت استفاده کنیم. دستگاه‌های سازنده و مجری در این خصوص برنامه ریزی‌های لازم را انجام و مورد پیگیری قرار دهند.

خرّم اظهار کرد: تجزیه و تحلیل شرایط پروژه‌ها در جلسات ۱۵ روزه شورای مسکن ارائه شود تا شرایط پیشرفت پروژه‌ها رصد شده و موانع و مشکلات آن مورد بررسی قرر گیرد.

وی از عدم اجرای تعهدات توسط بانک‌ها انتقاد کرد و گفت: بانک‌ها باید به تعهدات خود در قبال نهضت ملی مسکن عمل کنند و هیچ‌گونه کوتاهی در این راستا مورد قبول نیست.

استاندار آذربایجان شرقی، با بیان اینکه باید با مردم صادقانه حرف بزنیم، اظهار کرد: سازنده‌های مسکن باید با مردم گفت‌وگو کنند. شرایط مردم از لحاظ اقتصادی خوب نیست و این سوال را دارند که برای چه چیزی باید پول بدهیم؟

وی با اشاره به وضعیت پیشرفت پروژه‌های نهضت ملی مسکن، بیان کرد: وضعیت از لحاظ پیشرفت کمی مناسب است، اما از لحاظ درصد پیشرفت به نسبت زمان عقبیم که این عقب‌ماندگی زمانی باید با اخذ تدابیر لازم جبران شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه