English

معاون فنی و عمرانی شهرداری:

عملیات ساخت ۲۵ سالن ورزشی در تبریز آغاز می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از آغاز ساخت ۲۵ سالن ورزشی پس از تایید مراحل طراحی خبر داد.

عملیات ساخت ۲۵ سالن ورزشی در تبریز آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سامان احمدزاده، در جلسه کمیته فنی شهرداری تبریز، با اشاره به کثرت پروژه‌های بودجه مصوب سال جاری به لزوم تشکیل منظم و به موقع جلسات کمیته فنی در راستای هماهنگی و همفکری و سرعت بخشیدن به پروژه‌ها تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به نگاه ویژه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز نسبت به حوزه ورزش افزود: توجه به ورزش جوانان و شناسایی استعدادهای ورزشی خصوصا در بین نوجوانان و جوانان ضرورت و لزوم احداث چنین سالن‌های ورزشی را چندین برابر می‌کند که در همین راستا احداث ۲۵ سالن ورزشی در مناطق ۱۰ گانه شهرداری تبریز در آستانه شروع است.

وی همچنین در خصوص طرح اجرای سالن‌های ورزشی به مواردی از قبیل عایق بندی پروژه، توجه مسائل اجرایی جهت استفاده از این سالن‌ها در مواقع بحران، مد نظر قرار دادن موارد مرتبط با نگهداری پروژه، سرعت و هزینه اجرای پروژه و متناسب بودن با اقلیم آب و هوایی شهر تبریز تاکید کرد.

 وی در خصوص پروژه تبادل ارس نیز گفت: با اجرای این پروژه که یکی از پروژه‌های کلان شهر تبریز در آینده محسوب می‌شود رینگ شمالی تبریز تکمیل و از پتانسیل‌های اتوبان شمال غربی تبریز به نحواحسن استفاده خواهد شد و با توجه به مصوب بودن پروژه مذکور در طرح تفضیلی قسمتی از اجرای پروژه یاد شده جزو برنامه‌های عملیاتی شهرداری تبریز در سال جاری خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه