نائب رییس هیات فوتبال مازندران در امور بانوان گفت که از سوی سرمربی تیم ملی فوتسال زنان ایران، 2 بانوی فوتسالیست مازندرانی به مرحله نهایی اردوی آماده سازی تیم ملی برای انتخاب ترکیب نهایی تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا دعوت شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، فاطمه بوداغی افزود: ' نسترن مقیمی ' و ' نسیم نوازنده ' 2 فوتسالیست مازندرانی هستند که از سوی' فروزان سلیمانی' ، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان به همراه چهارده بازیکن دیگر به این مرحله از اردو دعوت شدند.

وی افزود: اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال بانوان ایران از 8 تا 14تیرماه در مرکز ملی فوتبال ایران در تهران برگزار می شود.

نائب رییس هیات فوتبال مازندران در امور بانوان، ابرازامیدواری کرد، که این 2بانوی مازندرانی بتوانند با درخشش در اردوهای پیش رو ، در ترکیب نهایی تیم ملی برای شرکت در مسابقات بین المللی و نیز مسابقات قهرمانی بانوان آسیا قرار گیرند.

بوداغی با بیان اینکه در سال های اخیر روند دعوت از فوتبالیست و فوتسالیست های مازندرانی به اردوهای تیم های ملی پایدار و رو به افزایش بوده است، گفت که حضور تیم های مازندرانی درلیگ های دسته برتر و دسته یک باعث بروز وظهور پدیده های جدید فوتبالی در استان می شود.

وی یادآور شد: خوشبختانه بازیکنان زیادی از مازندران اکنون در تیم های باشگاه های کشور بازی می کنند که این نشان از استعدادهای فراوان درمازندران است که در صورت فراهم شدن زمینه حضور سرمایه گذاران از تیم های ورزشی فوتبال ویا فوتسال بانوان استان در لیگ های کشوری می توان حضور آنها را در تیم های مازندرانی شاهد بود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج