ورزشکار چهارمحال و بختیاری در رقابت‌های دو ومیدانی این رویداد ورزشی موفق به کسب 6 نشان طلا، یک نقره و 4 برنز شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، دومین دوره بازی‌های ورزشی پیوند اعضای کشور از 15 مهر در جزیره کیش آغاز شد و ورزشکار استان در رقابت‌های دو ومیدانی این رویداد ورزشی موفق به کسب 6 نشان طلا، یک نقره و 4 برنز شدند.

در این رقابت‌ها که در رده‌های سنی مختلف برگزار شد "بخش علی بابایی" در مواد 100 و 200 متر و در رده سنی بالای 60 سال به 2 نشان طلا دست ‌یافت.

"لطف‌الله امانی" دیگر ورزشکار استان در رده سنی 59-50 سال توانست در مواد 100 و 200 متر بر سکوی قهرمانی قرار گیرد و 2 نشان طلای دیگر را برای استان کسب کند.

"زهره اکبری" در ماده 200 متر رده سنی 39-30 سال نشان طلا گرفت و در ماده پرتاب توپ هم پس از ورزشکارانی از خوزستان و اصفهان در جایگاه سوم ایستاد و نشان برنز را بر گردن آویخت.

"الهام نجفی" در پرتاب وزنه رده سنی 39-30 سال توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند و نشان طلا را به دست آورد، این ورزشکار استان در پرتاب نیزه نشان نقره گرفت.

"محمد نادری" در 200 متر رده سنی 39-30 و "احسان حیدری" در پرتاب نیزه و پرتاب دیسک همین رده سنی 3 نشان برنز را برای تیم چهارمحال و بختیاری به دست آوردند.

دومین دوره بازی‌های پیوند اعضای کشور در رشته‌های دوومیدانی، شنا، بدمینتون، تنیس روی میز، اسکواش، دارت، پتانک، بولینگ و دوچرخه‌سواری امروز با معرفی نفرات برتر هر رشته پایان یافت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج