موج
کدخبر : ۳۹۴۰۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394021

امامی:

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیاحتی علیصدر با اشاره به مدیریت بیماری کرونا در کشور و استان، از تعطیلی بزرگترین غار آبی قابل قایقرانی جهان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیاحتی علیصدر، حمید امامی   مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سیاحتی علیصدر با اشاره به  مدیریت بیماری کرونا در کشور و استان، از تعطیلی  بزرگترین غار آبی قابل قایقرانی جهان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس تصمیم ستاد کرونا، غار علیصدر از ۸ شهریور تا اطلاع ثانوی تعطیل است، تصریح کرد: با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونای استان و برای مدیریت بیماری کرونا در کشور و استان، غار علیصدر بزرگترین غار آبی قابل قایقرانی جهان تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.

امامی اضافه کرد: علاوه بر شرکت علیصدر و غار،  تأسیسات، مجتمع عباس آباد و دفتر مرکزی نیز تا اطلاع بعدی تعطیل اعلام شده است‌.

شنیده‌ها حاکی از آن است که برند گردشگری همدان تا پایان سال تعطیل است، به طور حتم با تعطیلی طولانی مدت این جاذبه گردشگری و زیرمجموعه آن باید شاهد نفس‌های آخر این صنعت کرونازده در استان باشیم. اما جای تعجب است که با وجود شعارهای عریض و طویل مسئولان در حمایت از گردشگری و رونق دوباره آن، چرا بزرگترین غار آبی جهان یکباره به خواب زمستانی رفت!

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`