موج
کدخبر : ۳۸۸۵۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388556

فرمانده نیروی هوایی ارتش:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: تلاش نیرو‌های مسلح این است که علاوه بر تأمین امنیت در کنار مردم باشند و به آن‌ها خدمت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده  امروز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه وحدتی دزفول، با بیان اینکه بعد از امضای قطعنامه 598 ، دشمن بعثی به‌منظور پشتیبانی از منافقین، به پایگاه‌های نوژه و وحدتی حمله کرد، گفت: دستور تخلیه پایگاه وحدتی در برهه‌ای از دوران دفاع مقدس صادر شد، ولی نیرو‌های جان‌برکف این پایگاه در کنار مردم دزفول و اندیمشک ماندند و فرهنگ مقاومت و ایستادگی را نهادینه کردند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با مجاهدت‌های فراوان به اقتدار کنونی رسیده است، افزود: بمب‌های تأخیری زیادی توسط هواپیما‌های بعثی در عملیات مرصاد  در پایگاه‌های هوایی ما ریخته شد و هر لحظه احتمال انفجار آن‌ها وجود داشت، ولی نیرو‌های غیور و مجاهد هوایی با دست، این بمب‌ها را از زیر هواپیما‌ها خارج کردند تا هواپیما‌ها آسیبی نبینند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد صیاد شیرازی ، گفت: درحالی‌که منافقین کوردل برای شهر‌های مختلف، فرماندار هم تعیین کرده بودند، عملیات مرصاد آن‌ها را متوقف و از خاک میهن اسلامی بیرون کرد.

نصیرزاده با گرامیداشت یاد و خاطره خلبانان شهید سرهنگ کیانوش بساطی و سروان حسین نامنی از خلبانان پایگاه چهارم شکاری دزفول که در حین آماده‌سازی هواپیمای آموزشی به شهادت رسیدند، تصریح کرد: خانواده این شهدا در شهر‌های اسلام‌آباد و سبزوار از بهترین و متدین‌ترین خانواده‌ها هستند و اهالی روستای نامن با وجود جمعیت کم، تعداد زیادی شهید تقدیم میهن اسلامی کرده‌اند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار داشت: تلاش نیرو‌های مسلح این است که علاوه بر تأمین امنیت در کنار مردم باشند و به آن‌ها خدمت کنند.

وی با اشاره به تلاش‌های امیر سرتیپ دوم بهمرد در مدت فرماندهی پایگاه هوایی وحدتی دزفول عنوان کرد: پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در حال استفاده از جوانان در مسئولیت‌های مختلف هستیم و با توجه به اینکه پایگاه هوایی دزفول پایگاهی عملیاتی و آموزشی است، امیر سرتیپ دوم ولدی به عنوان فرمانده جدید و جوان این پایگاه منصوب شده است.

نصیرزاده ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با حساسیت ویژه نسبت به پایگاه هوایی دزفول همواره تأکید دارند که مکان خدمت نظامیان باصفا باشد و توجه ویژه‌ای به آن شود.

نصیرزاده غدیر را حرکتی عظیم در راستای احیای اسلام و بازگشت به توصیه مهم رسول گرامی اسلام (ص) دانست و اظهار داشت: هدایت بعد از آفرینش مهم‌ترین نعمت خداوند متعال است.

در این آیین از تلاش‌های امیر سرتیپ دوم خلبان بهمن بهمرد فرمانده پیشین پایگاه چهارم شکاری دزفول تقدیر و امیر سرتیپ دوم خلبان جواد ولدی به عنوان فرمانده این پایگاه معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`