موج
کدخبر : ۳۹۰۲۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390268

عباس شمس اللهی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: طبق ارزیابی‌های انجام شده توسط شرکت ملّی گاز ایران در 9 محور مختلف، این شرکت در بین شرکت‌های گاز استانی سراسر کشور، رتبه برتر سلامت اداری و مقابله با فساد را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام افزود: شرکت گاز استان در هفتمین دوره سنجش سلامت اداری شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران، به استناد ماده 28 قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد با 8 درصد رشد نسبت به سال قبل با نمره 91.14 در سطح شرکت‌های برتر قرار گرفت.

وی اظهار داشت: آموزش، مهارت و توسعه فرهنگی و اخلاقی، قانون گرایی، شفافیت، پاسخگویی، شایسته سالاری، انضباط اداری و مالی، الگوی مصرف و بهره‌وری، استقرار و توسعه سامانه‌های الکترونیک و فناوری‌های نوین و نظارت و کنترل داخلی از محورهای تعیین شده برای سلامت اداری و مبارزه با فساد اداری بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با بیان اینکه این شرکت از 100امتیاز کلی، 91.14 امتیاز را کسب کرده است، تصریح کرد: این مجموعه با 8 درصد رشد نسبت به سال قبل، در ردیف شرکت‌های برتر قرار گرفت که نشان از تلاش و کوشش همکاران در زمینه‌های مختلف است.

شمس اللهی با اشاره به اینکه کارکنان این شرکت در زمینه‌های مختلف تلاش خود را برای خدمت رسانی به مردم دو چندان کرده اند، خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان برنامه‌های مختلفی را برای ارتقاء بیشتر سلامت اداری و مبارزه با فساد ترسیم کرده که به مرور زمان اجرایی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`