موج
کدخبر : ۳۹۸۰۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398000

سردار شاکرمی:

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع ) استان ایلام گفت: دفاع مقدس مربوط به یک مقطع زمانی خاصی نیست، بلکه گنجینه ای عظیم است که می‌توانیم در همه مقاطع از آن بهره ببریم و آن را چراغ راه پیشرفت و توسعه آینده خود بدانیم.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع ) استان ایلام در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با نیروهای مسلح استان بمناسبت هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه شعارمحوری امسال در دفاع مقدس "ما مقتدریم" خواهد بود، افزود:دفاع مقدس و 8 سال جنگ تحمیلی علیه جمهوری اسلامی ایران توسط رژیم بعث عراق و با حمایت کشورهای غربی موجب شد که مشعل انقلاب شعله ور شود و انگیزه مردم برای اعتلا این مرز و بوم بیش از گذشته باشد.

وی یکی از ثمرات دفاع مقدس را نهادینه شدن فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در کشور عنوان و اظهار داشت:عظمت  شهدا آنچنان بالاست که می توانیم برای سال ها تحت تاثیر حماسه آنان برنامه سازی کنیم.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع ) استان ایلام با اشاره به اینکه نمونه بارز افرادی که در جنگ خوش درخشیدند و توانستند در قامت یک فرمانده در جهان اسلام بدرخشند، شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی است که در نهایت به آرزویش که شهادت بود، رسید، تصریح کرد:امروز نیروهای مسلح این افتخار را دارند که با همه وجود در تمامی عرصه ها بدون منت به مردم خدمت رسانی کند.

سردار شاکرمی با بیان اینکه امسال دفاع مقدس با اربعین حسینی(ع) و ورود به برنامه کنگره سه هزار شهید استان در تقارن است و این می تواند فرصتی مناسبی برای خدمت بیشتر به مردم باشد،خاطرنشان کرد: فردا رئیس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس با یک میلیون رزمنده از سراسر کشور دیدار خواهند کرد که سهم استان ایلام در این نشست 2 هزار و 500 نفر است که این رزمنده ها تجلیل خواهند شد.

وی اظهار داشت: 23 برنامه شاخص، 73 عنوان برنامه و 400 برنامه نظیر برنامه های صدا و سیما با حضور فرزندان شهدا، نقش طلاب و روحانیون، نگاه به زنان و حماسه ماندگار زنان در ساختن مردان بزرگ، تجلیل از مدافعان سلامت، کمک‌های مومنانه، برنامه های محرومیت زدایی، گسترش مرکز واکسیناسیون بمناسبت هفته دفاع مقدس در دستور کار خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`