موج
کدخبر : ۳۸۹۳۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-389348

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان از اجرای خط انتقال لوله سایز 160 پلی اتیلن از خط انتقال سامانه سد آزاد به طول 4.5 کیلومتر تا مخزن 500 مترمکعبی شویشه جهت رفع کامل کمبود آب شرب در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، علیرضا تخت‌شاهی صبح امروز سه شنبه در گفت‌وگو با رسانه های استان، از اجرای خط انتقال لوله سایز 160 پلی اتیلن از خط انتقال سامانه سد آزاد به طول 4.5 کیلومتر تا مخزن 500 مترمکعبی شویشه جهت رفع کامل کمبود آب شرب در این شهر خبر داد و اظهار کرد: در فاز بعدی با خرید و نصب فیلتر شنی جهت تصفیه آب، پروژه به طور کامل به اتمام خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: همچنین پروژه اصلاح شبکه آب محلات پائین دست شهر شویشه به همراه اصلاح انشعابات به طول 1.5 کیلومتر به اتمام رسید و با در مدار قرار گرفتن شبکه‌های جدید، شبکه‌های قدیمی و فرسوده(گالوانیزه) که منجر به اتفاقات متعدد و نارضایتی شهروندان شده بود از مدار خارج شوید.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب کردستان تصریح کرد: همچنین اصلاح شبکه فاضلاب محلات پائین دست شویشه به همراه انشعابات به طول یک هزار و200 متر در این شهر اجرا شد.

تخت‌شاهی یادآور شد: در هفته گذشته نیز یک چاه جدید آب با ظرفیت 3 لیتر بر ثانیه آبدهی و لوله‌گذاری  به میزان یک هزار 600 متر وارد مدار شد تا کم آبی ناشی از افت منابع آبی را در این شهر کاهش دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`