موج
کدخبر : ۳۸۸۳۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388347

فتح اله پورصالحی خبر داد:

رئیس اداره حمل ونقل مسافر راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش ۳۳ درصدی جابجایی مسافر از استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، فتح اله پورصالحی ، رئیس اداره حمل ونقل مسافر راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پایانه مسافربری شهرستان پارس آباد گفت: در ۴ ماه گذشته بیش از ۴۷۷ هزار نفر مسافر در استان جابه جا شده است.

وی با بیان اینکه این میزان جابه جایی مسافر در قالب ۱۰۰ هزار مورد سفر انجام شده تصریح کرد: در تعداد سفر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش نشان می دهد.

رئیس اداره حمل ونقل مسافر اداره کل راهداری استان اردبیل از فعالیت ۵۴ شرکت مسافری در استان اردبیل خبر داد و گفت: از این تعداد مسافر ۲۰۷  هزار نفر با وسیله نقلیه اتوبوس،۴۶ هزار نفر با مینی بوس و ۲۲۳ هزار نفر نیز از طریق ناوگان سواری جابه جا شده اند.

پور صالحی کنترل تجهیزات ایمنی ناوگان های عمومی مسافری را بیان کرد و افزود: کلیه دستورالعمل های بهداشتی به شرکت های مسافربری ابلاغ شده ونظارت ویژه ای نیز بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان های عمومی مسافری انجام می شود.

وی از فعالیت هزار و ۱۱۰ دستگاه ناوگان مسافری در استان اردبیل خبر داد و یادآور شد: ۲ هزار و ۵۲۲ راننده در بخش مسافر در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

رئیس اداره حمل ونقل مسافر راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از مردم و مسافران خواست هرگونه شکایت خود از عملکرد شرکت ها و رانندگان را از طریق سامانه ۱۴۱ به اداره کل راهداری اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`