موج
کدخبر : ۳۹۵۱۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395175

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از استانداردسازی ساعات کاری عوامل آتش‌نشانی قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس جعفری با اشاره به اهمیت و جایگاه سازمان آتش‌نشانی در حفظ ایمنی شهروندان اظهار داشت: تأمین نیروی کافی و آموزش‌دیده یکی از اولویت‌های سازمان برای حفظ ایمنی شهروندان است.

وی کاهش ساعات کاری نیروهای سازمان آتش‌نشانی را موردتوجه قرارداد و گفت: استانداردسازی ساعت‌های کاری نیروهای آتش‌نشانی یکی از اقدامات مهم شهرداری قم در چند سال اخیر بوده و در حال حاضر ساعت کار همکاران به‌صورت سه شیفت برنامه‌ریزی می‌شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم تعداد نیروهای فعال در سازمان آتش‌نشانی را ۵۲۲ نفر اعلام و تصریح کرد: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۵۰ نیروی سازمان با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته شده که برای جایگزینی این افراد تدابیر لازم اندیشیده شده است.

وی از جذب ۱۰۰ نیرو در سال ۱۴۰۱ خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به بازنشستگی ۲۰ ساله پرسنل درخواست جذب ۱۰۰ نیرو تا سال ۱۴۰۱ داده‌شده تا با بازنشستگی ۵۰ نیروی سازمان در سال ۱۴۰۱ دچار کمبود نیروی انسانی نشویم.

جعفری با تأکید بر اینکه در سال گذشته نیز بیش از ۴۷ نفر نیروی جدیدالورود بعد از آموزش‌های لازم جذب سازمان آتش‌نشانی شده است، یادآور شد: سازمان همان‌طور که برای بازسازی امکانات، خودرو و ایستگاه اقداماتی انجام می‌دهد نسبت به جذب نیروهای جدید نیز اقدام می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`