English

اعلام فراخوان تکمیل اطلاعات واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی در سامانه جامع محیط زیست

فراخوان کلیه واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی استان یزد در خصوص ضرورت تکمیل اطلاعات در سامانه جامع محیط زیست اعلام شد‌.

اعلام فراخوان تکمیل اطلاعات واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی در سامانه جامع محیط زیست

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، با عنایت به اجرای دولت الکترونیک با هدف خدمات رسانی بهتر به مراجعین اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، کلیه واحدهای تولیدی، خدماتی، صنعتی و معدنی موظف هستند نسبت به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سامانه جامع محیط زیست به آدرس: https://iranemp.ir اقدام کنند. آموزش ثبت نام در سامانه و شماره تماس های پشتیبانی جهت رفع هرگونه ابهام احتمالی در صفحه اصلی قابل ملاحظه و بهره برداری می باشد.

ضمناً باید جهت ورود به سامانه از نرم افزارGoogle chrom  و یا Mozila firefox بروز رسانی شده استفاده شود. خاطر نشان می سازد پس از تأیید حساب کاربری تکمیل بخشهای ذیل الزامی می باشد:

مشخصات عمومی: شامل اطلاعات مراکز، مدیرعامل، آدرس کارخانه و دفتر مرکزی، مدیریت انبارش ضایعات،تعطیلی‌های مراکز، مدیریت پسماند، بخش منابع انسانی، بخش مصرف آب و انرژی، مدیریت زیست محیطی و فضای سبز و در نهایت فعال کردن تیک شخص حقوقی و ثبت شناسه ملی در این سامانه از ضرورت بسیار بالایی برخوردار است.

شایان ذکر است: صحت اطلاعات تکمیل شده ملاک عمل خواهد بود و مسئولیت هرگونه عواقب ایجاد شده ناشی از عدم ورود اطلاعات مورد نیاز یا عدم مطالعه و بررسی اخطاریه های صادره در سامانه مذکور، برعهده مالک واحد بوده و سازمان با استناد به آیین نامه جدید هیچ مکاتبه ای با صنایع نخواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر