موج
کدخبر : ۴۶۵۸۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-465877

45 هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن استان یزد تایید نهایی شدند

45 هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن استان یزد تایید نهایی شدند

در حال حاضر پروژه ها به صورت ویلایی یک طبقه و سه خوابه بوده و زمین برای واحدهای ویلایی در شهر یزد 240 متری و در سایر شهرستان ها 250 متری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، احسان خواجه رضایی مدیرکل راه و شهرسازی در خصوص طرح نهضت ملی مسکن در استان یزد گفت: تا این لحظه بالغ بر ۱۱۸هزار نفر در سامانه طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام که بالغ بر  ۴۶ هزار نفر تایید نهایی شده اند، که با حضور رییس جمهور در یزد ساخت ۲۳۶۰۰ واحد مسکن ویلایی یک طبقه حیاط دار و سه خوابه، با عنوان پردیس زندگی در استان یزد برای بخشی از متقاضیان آغاز خواهد شد .

وی ادامه داد :بعد از مصوبه شورای مسکن استان یزد مبنی بر لغو آپارتمان سازی در طرح نهضت ملی مسکن تصمیم گرفته شد تا این طرح در استان به صورت واحد های ویلایی احداث و در اختیار متقاضیان قرار گیرد و متقاضیانی که قبلا پروژه های آپارتمانی را انتخاب کرده اند آخرین افرادی خواهند بود که در این طرح آپارتمان تحویل شان خواهد شد .

مدیرکل راه و شهرسازی ادامه داد : در حال حاضر با نهایی شدن زمین و طرح آماده سازی اراضی ۳۷۷ هکتاری در شهر یزد ۶۰۰۰ نفر از متقاضیان با توجه به پیامک های اطلاع رسانی در این شهر می توانند شهرک پردیس زندگی را انتخاب نمایند و انشاء الله با نهایی شدن و طرح سایر زمین های مدنظر در شهر یزد طرح نهضت ملی مسکن در استان با شتاب بیشتری پیش خواهد رفت .

خواجه رضایی تاکید کرد: در حال حاضر پروژه ها به صورت ویلایی یک طبقه و سه خوابه بوده و زمین برای واحدهای ویلایی در شهر یزد ۲۴۰ متری و در سایر شهرستان ها ۲۵۰ متری خواهد بود، که به صورت ساخت واحدها تا مرحله سفت کاری انجام شده و جهت تکمیل در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه