موج
کدخبر : ۴۰۵۵۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405540

در طرح حمایت ماندگار جمعیت هلال احمر یزد؛

در راستای تامین خون مورد نیاز مراکز درمانی، جمعی از داوطلبان خانه هلال فجر مجومرد جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در اقدامی داوطلبانه با حضور در مرکز انتقال خون استان یزد،خون و پلاسما اهدا نمودند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، سید کاظم بزاز زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در راستای گسترش این نوع فعالیتها و ارتقای فرهنگ نوع دوستی و ارزش گذاری به شاخصهای حمایتی در درمان همواره فعال بوده و با برنامه ریزی های انجام شده در خانه های هلال این موضوع جدیت بیشتری خواهد یافت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با بیان اینکه در این برنامه ۵ نفر خون و  3 نفر پلاکت اهدا نمودند، بیان داشت:  ضمن دعوت از کلیه همشهریان جهت شرکت در این برنامه که هر دو هفته یکبار اجرا می گردد، شرکت فعال داشته باشند.

وی تأکید کرد: یکی از ویژگی‌های این اقدامات داوطلبانه تقویت چشمگیر حس نوعدوستی و کمک به همنوعان است که در این بین اهدا خون به نیازمندان از زیباترین جلوه‌های انسانی و زندگی‌بخش به دیگران به شمار می‌رود.

همچنین جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر بطور جداگانه پیگیر راه اندازی مرکز ثابت یا سیار اهدای خون در شهرستان می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها