موج
کدخبر : ۳۸۷۳۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387378

برنامه تلویزیونی خش خورانه به مرحله نهایی جشنواره اتحادیه آسیا و اقیانوسیه رسید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، برنامه تلویزیونی خش خورانه از تولیدات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد موفق شد جواز حضور در مرحله پایانی جشنواره تولیدات تلویزیونی اتحادیه آسیا و اقیانوسیه را به دست آورد.

به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد: امسال 16 اثر از تولیدات صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به جشنواره تولیدات اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا _ اقیانوسیه راه یافته  که یکی از آنها برنامه تلویزیونی "خش خورانه" کاری از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و صدا و سیمای مرکز یزد است که نوروز ۱۴۰۰ از سیمای مرکز یزد، پخش شد.

گفتنی است: پس از اعلام فراخوان و دریافت برنامه های تلویزیونی تمامی شبکه های سراسری تلویزیون جمهوری اسلامی ایران و شبکه های استانی، بیش از 500 اثر برای داوری ارسال شدند که از این تعداد 16 اثر توانست به مرحله نهایی جشنواره ABU راه یابد.

برنامه تلویزیونی خش خورانه که یک برنامه اجتماعی و سرگرمی با موضوع ترویج فرهنگ تغذیه سالم در جامعه است،  توانست در کنار برنامه ها و سریالهای فاخری از شبکه دو سیما، شبکه مستند، شبکه جام جم و ... به این جشنواره معتبر بین المللی راه یابد.

اتحادیه رادیو و تلویزیون  های آسیا و اقیانوسیه موسوم به ABU با ۲۷۶ عضو از ۷۶ کشور جهان در چهار قاره پوشش داشته و با بیش از ۳ میلیارد مخاطب در کشورهای مختلف از سراسر جهان،  بزرگترین و گسترده ترین تشکل رادیو و تلویزیونی در جهان به شمار می رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها