موج
کدخبر : ۳۸۱۲۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381277

معاون منابع انسانی دادگستری استان یزد گفت: با هدف دسترسی سریع به قوانین کاربردی و ثبت اقدامات صورت گرفته در دستگاه قضایی استان، کتاب قپان قضایی تهیه و رونمایی گردید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین دهقانی فیروزآبادی، معاون منابع انسانی دادگستری استان یزد در شورای معاونین دادگستری استان یزد، در این رابطه اظهار داشت: بیش از سه ماه برای جمع آوری محتوا و طراحی و چاپ قپان قضایی کار انجام شد و سعی شد در کنار جمع آوری قوانین کاربردی، برخی از اقدامات شاخص سنوات قبل نیز در این کتاب درج گردد.

وی کتاب قپان قضایی را یک جعبه ابزار برای نیروی انسانی و یک ویترین عملکرد قضایی مطلوب ذکر کرد و افزود: این کتاب، یک سیستم آموزش کاربردی نیروی انسانی و یک "کتاب درس" برای کلاس های آموزشی است و سعی شده بر اساس ظرفیت استانی، کارهای علمی انجام شده مورد نیاز برای دیگران معرفی شود که در ویترین عملکرد نیروی انسانی مؤثر و کارآمد تشهیر و موجب افزایش انگیزه رقابت شغلی مثبت شود.

این مقام قضایی، با بیان اینکه این کار خالی از عیب و ایراد نیست، بیان داشت: برای بهبود کیفیت کار در سنوات آتی، کتاب قپان قضاییِ چاپ شده سال جاری، در بوته نقد قرار خواهد گرفت تا مشکلات آن شناسایی و برای سنوات آینده یک کار کیفی بهتر ارائه گردد.

معاون منابع انسانی دادگستری استان یزد گفت: شاید یک کار به این سبک و شکل در دادگستری های کشور انجام نشده و اینکه استان یزد برای اولین بار مبادرت به این امر نموده که این خود یک نوع ابتکار است.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه معاونت منابع انسانی دادگستری استان یزد پذیرای پیشنهادات، انتقادات و نظرات در زمینه های مختلف به ویژه در زمینه ارتقاء زمینه های آموزشی، امور فرهنگی، تکریم ارباب رجوع و سایر امور مرتبط است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها