موج
کدخبر : ۳۷۷۳۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377367

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد از توزیع 400 بسته گوشت گوسفندی گرم و 4500 پرس غذای گرم بین نیازمندان از محل مرکز افق امامزادگان سید احمد و سید محمود (ع) سید الصحرا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدحسین کاظمی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد گفت: یکی از رویکردهای مراکز افق امامزادگان و بقاع متبرکه در راستای رزمایش ضیافت همدلی کمک و حمایت از افراد آسیب پذیر از کرونا بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد  افزود:  با توجه به اینکه مقام معظم رهبری بر لزوم کمک و دستگیری از نیازمندان تاکید داشته‌اند به همین منظور 400 بسته گوشت گرم به ارزش 500 میلیون ریال به مناسبت  ایام ماه مبارک رمضان میان نیازمندان توزیع شده است.

کاظمی یادآورشد : مرکز افق امامزاده سید الصحرا(ع) با همکاری خیران یزدی اقدام به تهیه و توزیع 4500 پرس غذای گرم با رعایت کلیه شیوه های نامه های بهداشتی بین روزه داران و اقشار نیازمند توزیع گردید.

رئیس اداره اوقاف یزد خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا بیش از 1000 بسته معیشتی در چند نوبت میان مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، مساجد و افراد شناسایی شده و نیز متضرران از بحران کرونا تهیه و توزیع شده است.

وی افزود : امیدواریم تا با همدلی و همیاری مردم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بیماری کرونا را شکست داده و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها