موج
کدخبر : ۳۷۵۶۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375608

به منظور ایجاد گسترش زمینه های همکاری تربیتی دانشجو معلمان بسیجی دانشگاه فرهنگیان با مدارس، تفاهم نامه همکاری سه جانبه ی توسعه فعالیت های جهادی تربیتی دانشجویی منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ این تفاهم نامه در راستای عمل به مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه تعلیم و تربیت و در راستای تربیت معلم تراز انقلاب اسلامی بین اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان و سازمان بسیج دانشجویی امضاء شد.

"محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش وپرورش استان یزد هم در این جلسه به اهمیت جوان گرایی و استفاده از ظرفیت معلمان جوان و لزوم به کار گیری آن ها در تصمیم گیری های کلان تاکید کرد.

موحدی فرد استفاده از نیروهای متعهد و دلسوز را در این راستا خواستار شد و گفت: این نیروها باید همواره توصیه های کارشناسان آموزش وپرورش را مد نظر قرار دهند .

وی در ادامه به مشکلات به وجود آمده در دوران شیوع بیماری کرونا اشاره کرد افزود: پوشش دانش آموزان بازمانده از تحصیل از مشکلات اصلی آموزش و پرورش است و زمان تابستان فرصت مغتنمی برای پیگیری امور تحصیلی دانش آموزان می باشد.

گفتنی است:تقویت بنیه علمی دانش آموزان مناطق محروم و مستضعف در راستای تحقق عدالت آموزشی، تقویت نظام آموزش و پرورش رسمی و بستر سازی جهت تعمیق هویت دینی و انقلابی نسل جوان جامعه، تقویت روحیه مشارکت و خردورزی، حرکت های خیرخواهانه مردمی و انقلابی، خدمت به محرومین و توسعه و ترویج و تقویت فرهنگ و روحیه جهادی در بین دانشجو معلمان و معلمان از اهداف این تفاهم نامه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها