موج
کدخبر : ۳۷۵۳۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375307

به مناسبت روز معمار؛

به مناسبت روز معمار بسته های رفاهی 4 میلیون ریالی برای اعضای نظام مهندسی ساختمان یزد در نظر گرفته شده است که 2 میلیون ریال آن از محل مطالبات مهندسین و مابقی به عنوان یارانه سازمان در حساب هر فرد در سامانه شرکت روزنه شارژ خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، این سازمان در نظر دارد به مناسبت روز معمار بن تخفیف 4 میلیون ریالی ویژه روزنه را برای مهندسین معمار دارای پروانه اشتغال به کار ارائه نماید.

در این طرح، بسته های رفاهی 4 میلیون ریالی برای هر نفر در نظر گرفته شده است که 2 میلیون ریال آن از محل مطالبات مهندسین و مابقی به عنوان یارانه سازمان در حساب هر فرد در سامانه شرکت روزنه شارژ خواهد شد.

 این هدیه برای اعضای دارای پروانه اشتغال که بدهی به سازمان ندارند و قبلا نیز از این مهم استفاده ننموده اند و ضمنا دارای مطالبه از سازمان می باشند قابل استفاده می باشد.

متقاضیان می توانند از 1 تا 6 اردیبهشت ماه از تخفیف های در نظر گرفته شده استفاده نمایند و در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از پکیج فوق با شماره های ذیل بعنوان پشتیبانی شرکت روزنه تماس حاصل فرماند.09912689290-09129253006

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها