موج
کدخبر : ۳۷۴۴۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374433

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد؛

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد گفت: در راستای تحقق سیاست‌های حبس زدایی و ساماندهی و بررسی پرونده‌های زندانیان، تعداد 129 فقره پرونده در اسفند ماه سال 1399 بررسی و 122 زندانی آزاد، و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا حداد رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد گفت: پیرو منویات رییس دستگاه قضا در خصوص پایش و غربالگری پرونده‌های قضایی زندانیان، آزادی 122 زندانی در اسفند ماه گذشته فراهم شد.

وی در این رابطه بیان داشت: در راستای تحقق سیاست‌های حبس زدایی و ساماندهی و بررسی پرونده‌های زندانیان، تعداد 129 فقره پرونده در اسفند ماه سال 1399 بررسی و 122 زندانی آزاد، و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

این مقام قضایی طرح پایش و تعیین تکلیف هرچه سریعتر زندانیان را یکی از دغدغه های اصلی دستگاه قضایی برشمرد و اظهار داشت: با بهره گیری از ظرفیت شوراهای حل اختلاف مستقر در زندان ها و بازداشتگاه های سراسر استان می توان به آزادی زندانیان کمک نمود.

لازم به ذکر است در سال 1399 به همت اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف شهرستان یزد تعداد 871 نفر از زندانیان از بند زندان رهایی یافته اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها