موج
کدخبر : ۳۷۳۹۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373951

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: سخنرانی 3 دقیقه ای حجت الاسلام راشد یزدی با موضوعات مختلف اجتماعی از قبیل مباحث قرآنی، ترویج فرهنگ زندگی قرآنی، پرورش معنویت در جوانان، ازدواج آسان و... در صحن آزادی بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) ضبط شده است و هرشب ۳۰ دقیقه قبل از اذان مغرب از صفحه اینستاگرامی یزد فرهنگ پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مصطفی زارع زاده قائم مقام و معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از تولید ویژه برنامه "افطارِ جان" شامل کلیپ های سه دقیقه ای  با سخنرانی خطیب یزدی تبار، حجت الاسلام راشد یزدی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، وی با بیان اینکه این برنامه خانواده محور بوده و توسط اداره فرهنگی سازمان، تهیه و تولید شده است، افزود: این کلیپ ها با موضوعات مختلف اجتماعی از قبیل مباحث قرآنی، ترویج فرهنگ زندگی قرآنی، پرورش معنویت در جوانان، ازدواج آسان و... در صحن آزادی بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) ضبط شده است و هرشب ۳۰ دقیقه قبل از اذان مغرب از صفحه اینستاگرامی یزد فرهنگ پخش می شود.

وی با اشاره به تولید این برنامه با حضور حجت الاسلام راشد یزدی گفت: در این ویژه برنامه بحث های خانواده ، ترویج زندگی امروزی به سبک قرآنی، همسر داری و فرزند داری به مردم آموزش داده می شود.

قائم مقام و معاون فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد درباره تولید و انتشار این ویژه برنامه به صورت مجازی نیز اظهار کرد: باتوجه به حضور ایشان در مشهد مقدس و باتوجه به اینکه در شرایط کرونا سفر کردن،  مقدور نیست و همچنین با امید به لطف و عنایت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و  ولایت تصمیم بر این شد که ضبط این برنامه در مشهد مقدس صورت بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها