موج
کدخبر : ۳۷۲۷۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372771

اولین جلسه شورای فرهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با محوریت تحقق شعار سال، تشکیل کارگروه های برنامه ریزی، فرهنگی و تبلیغات، پشتیبانی تولید، پژوهشی و آموزشی و همچنین مانع زدایی ها و تسهیل جهت پیگیری و تحقق شعار سال در سازمان جهاد کشاورزی مصوب گردید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد، اولین جلسه شورای فرهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با محوریت تحقق شعار سال در سالن جلسات سازمان برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه حجه الاسلام موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان با اشاره به مسئولیت سنگین مجموعه کارکنان جهاد کشاورزی در تامین معیشت مردم و امنیت غذایی جامعه نامگذاری سال ۱۴۰۰ توسط مقام معظم رهبری به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها را در راستای اهمیت مباحث اقتصادی و تولیدی دانست و وجود مقتضی و نبودن مانع را لازمه داشتن اقتصادی شکوفا و مستقل بر شمرد.

در ادامه این جلسه شرکت کنندگان ضمن بر شمردن دستاوردهای بخش کشاورزی در عرصه تولیدات مواد غذایی، مشکلات موجود بر سر راه صادرات محصولات تولیدی، واردات علوفه دامی، بذور وارداتی پتاسه و فسفاته، کمبود نهاده های دامی، تخریب اراضی کشاورزی و .... را به عنوان موانع تولید در این بخش دانستند.
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر، تشکیل کارگروه های برنامه ریزی، فرهنگی و تبلیغات، پشتیبانی تولید، پژوهشی و آموزشی و همچنین مانع زدایی ها و تسهیل جهت پیگیری و تحقق شعار سال در سازمان جهاد کشاورزی مصوب گردید.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها