موج
کدخبر : ۳۷۲۵۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372543

شورای‌عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد؛

انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه یزد از طرف شورای‌عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری وزارت جهاد کشاورزی به عنوان استاد نمونه منابع طبیعی کشور انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، شورای‌عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری وزارت جهاد کشاورزی محمدرضا اختصاصی عضو هیات علمی دانشگاه یزد را به عنوان استاد نمونه آموزش، پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص در عرصه‌های مختلف منابع طبیعی کشور معرفی و و از خدمات وی تجلیل کرد.

ستار بابایی کفاکی رییس شورای‌عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری کشور درمراسم معرفی افراد برتر در عرصه‌های آموزش، تحقیق و پژوهش سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور که اخیرا با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی منابع طبیعی و محیط زیست کشور برگزار شد، از دکتر محمدرضا اختصاصی به عنوان استاد نمونه در زمینه آموزش، پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص در عرصه‌های مختلف منابع طبیعی کشور تجلیل کرد.

دکتر محمدرضا اختصاصی استاد تمام رشته آبخیزداری دانشگاه یزد و رییس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان ریزگرد پایش ایساتیس است که تاکنون موفق به اجرای 15 طرح پژوهشی کاربردی و ثبت 3 اختراع شده است. علاوه بر این، نگارش و چاپ بیش از 65 مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و خارجی و 4 کتاب و همچنین کسب عناوینی نظیر استاد نمونه کشوری در سال 95، پژوهشگر نمونه استانی در سال 92، پژوهشگر نمونه طرح‌های کاربردی دانشگاه در سال 88 و پژوهشگر و استاد نمونه دانشگاه در سال 84 از دیگر افتخاراتی است که در کارنامه علمی پژوهشی این استاد دانشگاه یزد به ثبت رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها