موج
کدخبر : ۳۷۲۵۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372539

معاون فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه اجلاس سراسری نماز در یزد گفت: قرارگاه مجازی قرآن، عترت و نماز در نقاط مختلف کشور راه اندازی شده است و پنج مورد از آنها مربوط به حوزه نماز است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا کاظمی معاون فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه اجلاس سراسری نماز در یزد که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: شیوع کرونا اغلب فعالیت ها را به سمت فضای مجازی هدایت کرده و در این راستا در طول یک سال گذشته ۱۷ قرارگاه مجازی قرآن، عترت و نماز در نقاط مختلف کشور راه اندازی شده است.

وی عنوان کرد: قرارگاه های راه اندازی شده، ویژه دانش آموزان و فرهنگیان است و در راستای تحقق ساحت تربیتی اعتقادی، عبادی و اخلاقی مندرج در سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش ایجاد شده است.

کاظمی با اشاره به آسیب هایی کرونا به فعالیت های حضوری در مدارس زد، بیان کرد: در حوزه قرآن، نماز و عترت، نه تنها این فعالیت ها تعطیل نشد بلکه بستری مناسب در فضای مجازی برای پیگیری این فعالیت ها ایجاد شد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش اظهار امیدواری کرد: راه اندازی این قرارگاه بتواند نتایج ارزشمندی از جمله تولید محتواهای ارزشمند در فضای مجازی با محوریت قرآن، نماز و عترت داشته باشد.

وی یادآور شد: پنج مورد از قرارگاه های مجازی قرآن، عترت و نماز مربوط به نماز است که یکی از فعالیت های تعریف شده برای این قرارگاه ها، برگزاری جشن تکلیف به صورت مجازی برای تمام دانش آموزان به تکلیف رسیده در تمام مناطق آموزش و پرورش است.

کاظمی در بخش دیگری از سخنان خود، برگزاری اجلاس نماز را اقدامی ارزشمند خواند و اظهار داشت: در سالهای قبل، اجلاسیه نماز فقط در حد یک اجلاس و با حضور هزار نفر برگزار می شد اما بعد از تاکید رهبر معظم انقلاب در اجلاس بیستم و هفتم نماز، این اجلاسیه در تمام مناطق آموزش و پرورش برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها