موج
کدخبر : ۳۷۱۵۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371504

معاون فرهنگی شهردار یزد، ارتباط عمیق و اثر بخش برنامه های تولیدی کمیته فرهنگی کنگره ملی 4000 شهید استان یزد با نسل جوان را از عمده شاخصه‌ی برنامه های فرهنگی کنگره دوم برشمرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، عباس ملازینلی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با افتخار به مشارکت پررنگ شهرداری یزد در برگزاری دومین کنگره بزرگداشت ۴ هزار شهید استان یزد ضمن تشریح اقدامات انجام شده در کمیته فرهنگی این کنگره گفت: حوزه های عملکردی کمیته فرهنگی را می توان در چند سرفصل جمع بندی کرد.

جشنواره ها، رویدادها و همایش ها، یادواره ها و بزرگداشت ها، تولیدات رسانه ای و فضای مجازی، تولیدات فرهنگی، هنری و نمایشی، خدمات رسانی، ورزشی، چاپ و نشر، فضاسازی شهری و نهایتا برگزاری اجلاسیه  کنگره که تقریبا آیین پایانی و اختتامیه کنگره دوم تلقی می شود از جمله این فعالیتها است.

عباس ملازینلی برگزاری دومین کنگره ملی 4000 شهید استان یزد را بزرگترین رویداد فرهنگی استان در سال ۹۹ برشمرد و افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد که افتخار  مسئولیت کمیته فرهنگی کنگره را داشت، در راستای رسالت و وظیفه‌ی ذاتی سازمانی خود در حوزه های یاد شده وارد عمل شده و پس از برنامه ریزی مشترک با معاونت فرهنگی سپاه الغدیر استان به عنوان دبیر کمیته ، به بسیج و ساماندهی تیم های فرهنگی و هنری استان پرداخت تا با بهره مندی از پتانسیل های خلاقانه و بدیع اهالی فرهنگ، هنر و اندیشه سعی در اجرای هرچه با کیفیت تر و خاص تر برنامه ها و رویدادهای مرتبط با تعظیم و تکریم شهدا پرداخت.

معاون فرهنگی شهردار یزد، ارتباط عمیق و اثر بخش برنامه های تولیدی کمیته فرهنگی کنگره با نسل جوان را  از عمده شاخصه‌ی برنامه های فرهنگی کنگره دوم برشمرد و افزود: از آنجا که خود جوانان اهل قلم، هنر، رسانه و فرهنگ از آغاز برنامه ریزی فرهنگی کنگره در این‌مجموعه فعال بودند و خودشان مبادرت به تهیه آثار تولیدی کردند، کارهایی ماندگار و اثربخش خلق شد و از کنگره دوم برای همیشه به یادگار ماند.

گفتنی است آیین اجلاسیه دومین کنگره ملی بزرگداشت ۴ هزار شهید استان یزد قرار است صبح روز سه شنبه ۱۰ فروردین در محل نمایشگاه های دائمی یزد با حضور شخصیتهای لشگری و کشوری برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها