موج
کدخبر : ۳۷۱۱۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371104

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد:

رییس فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: سعی کردیم در این سازمان اقدامات متفاوت و کاربردی ارائه دهیم و تا کنون نیز برنامه ها پروژه‌های فرهنگی متعدد و متفاوتی را در شهر یزد پیاده سازی کردیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، عباس ملازینلی رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، درباره برخی اقدامات فرهنگی و اجتماعی سازمان، گفت: شهرداری یزد 250 تبلت از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) به کودکان کار و کودکان کمتر برخوردار اهدا کرد که به همین تعداد تبلت نیز در دستور تهیه است تا کودکان کمتر برخوردار بتوانند مخاطب برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باشند.

ملازینلی در خصوص ساخت سالن های تئاتر در یزد و اقدامات این سازمان در این خصوص توضیح داد: با کمک شورای پنجم شهر یزد همکاری هایی با سازمان در خصوص ساخت سالن های تئاتر و سینما انجام شد و ما توانستیم فرهنگسرای شهرداری یزد را بازسازی کنیم و تا پایان اردیبهشت ماه 1400 بهره برداری می شود ضمن اینکه 7 میلیارد تومان برای تامین پارکینگ آن در نظر گرفته شد و دارای پارکینگ خواهد بود.

وی همچنین در ادامه به اقدامات اجتماعی این سازمان اشاره و اظهار کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد مرکز نگهداری کودکان کار را خریداری و به بهزیستی اهدا کرد همچنین  گرمخانه زنانه و مردانه را در حال ساخت داریم.

 ملازینلی افزود: علاوه بر ایجاد زمین های ورزش درون مرحله ای، 10 حسینیه با همکاری علما و روحانیون و مشاوران به فرهنگسرای درون محله ای تبدیل خواهند شد.

ملازینلی همچنین از تبدیل و مرمت خانه وزیری به فرهنگسرای قرآن و عترت خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها