موج
کدخبر : ۳۷۰۳۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370397

فرماندار یزد:

فرماندار یزد گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد رویکرد جدیدی به خود گرفته و این برنامه ها مانند المپیاد ورزشی محلات با رویکرد جدید دنبال می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد رستگاری فرماندار یزد با اشاره به اینکه در سال های اخیر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد پررنگ تر به مسائل فرهنگی، ورزشی و اجتماعی پرداخته است، اظهار کرد: این سازمان قبل از کرونا برنامه های زیادی را در مناطق و محلات مختلف برگزار می کرد و در دوران کرونا نیز رویکرد جدیدی به خود گرفته و این برنامه ها مانند المپیاد ورزشی محلات با رویکرد جدید دنبال می شود.

به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، سید محمد رستگاری برنامه هایی از جمله المپیاد ورزش محلات را نیاز شهر یزد دانست و افزود: هرچند این برنامه ها در این شرایط قابل مقایسه با رویداد های حضوری نیست اما همین که برنامه بر روی زمین نمانده و ادامه دارد، ستودنی است.

وی با بیان اینکه تمامی برنامه ها در سطح شهر باید رضایت مردم را به همراه داشته باشد، گفت: در حال حاضر تمامی برنامه هایی که در سطح شهر اجرایی می شود رضایت مردم را به همراه ندارد، چراکه مردم در این شرایط انتظار شرایط بهتری را دارند و برگزاری المپیاد ورزشی محلات، گامی در راستای نیل به خواسته مردم است.

فرماندار یزد رویکرد مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد که نمایندگان مردم در شهر هستند را جلب رضایت مردم دانست و ادامه داد: تعامل خوبی بین این شهرداری و سازمان های وابسته با فرمانداری وجود دارد و سعی داریم از طرح هایی که به نفع مردم است حمایت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها