موج
کدخبر : ۳۶۹۷۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369758

معاون عمرانی استاندار یزد تاکید کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: از کل ثبت نام کنندگان مسکن فرهنگیان در طرح مسکن، ۶۹۳ نفر واجد شرایط نهایی شناخته شده اند و برای تمامی آنها در همه شهرستان‌های استان زمین مورد نیاز تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد بر تامین زمین مورد نیاز احداث طرح اقدام ملی مسکن فرهنگیان تاکید کرد.

وی در این جلسه گفت: جلسات هفتگی طرح اقدام ملی مسکن با موضوع مسکن فرهنگیان در اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و با حضور مدیرکل راه و شهرسازی یزد، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یزد و همکاران مرتبط تشکیل می شود.‌

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد ادامه داد: از کل ثبت نام کنندگان مسکن فرهنگیان در این طرح ۶۹۳ نفر واجد شرایط نهایی شناخته شده اند و برای تمامی آنها در همه شهرستان‌های استان زمین مورد نیاز تامین شده است.

صادقیان افزود: با برنامه ریزی انجام شده در شهرستان‌های یزد، اشکذر و مهریز با هماهنگی راه و شهرسازی و در دیگر شهرستان ها با هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت مسکن فرهنگیان در قالب طرح اقدام ملی مسکن دنبال خواهد شد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ‌یزد در پایان خاطرنشان کرد: جلسات طرح اقدام ملی مسکن فرهنگیان به صورت هفتگی و منظم برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام لطفا شرایط کسانیکه شهر مورد تقاضا رو اشتباه وارد کردند هم یه پیگیری بفرمایید.
    من مجبورشدم انصراف بدم والان بلاتکلیفم.ممنون

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها