موج
کدخبر : ۳۶۹۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369536

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد؛

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با استفاده از درآمدهای ثابت انجمن و کمک خیرین 700 بسته کمک معیشتی تهیه و در آستانه سال نو به خانواده مددجویان زندانی تحویل می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد در آیین افتتاح کارگاه خیاطی عدالت، اظهار داشت: تلاش مجموعه انجمن حمایت از زندانیان بر این است تا برای خانواده مددجویان نیازمند درآمد های پایدار و مستمر با ایجاد زیر ساخت های لازم صورت گیرد که راه اندازی کارگاه خیاطی یکی از همین اقدامات است.

وی تصریح کرد: کمک های انجمن حمایت از زندانها منحصر به بسته های معیشتی نیست، ارائه کمک های تحصیلی، پرداخت هزینه های مدارس و دانشگاه و برخی از هزینه های درمان و مرتبط با دادرسی الکترونیک نیز از جمله مواردی است که تحت پوشش اقدامات خیری این انجمن است.

این مقام قضایی، با اشاره به کمک های خیری در زمینه رفع مشکلات خانواده های نیازمند مددجویان زندانی، تصریح کرد: علاوه بر اینکه خیران در زمینه های مختلف در کنار انجمن هستند اما باید درآمد های ثابت و مستمر انجمن نیز برای سال آتی تثبیت و تقویت گردد.

وی با اشاره به ضرورت قطع زنجیره شکل گیری جرم و بزه در جامعه، اظهار داشت: بسیاری از تلاش های مجموعه انجمن حمایت معطوف به اشتغال زایی و توانمند سازی، زندانیان می شود تا زمینه های جرم و بزه در این اقشار آسیب پذیر کاهش یابد.

شایان ذکر است در این برنامه ضمن تهیه 700 بسته کمک معیشتی با حضور رئیس کل دادگستری استان یزد و جمعی از مسئولان استانی کارگاه خیاطی عدالت وابسته به انجمن حمایت از زندانیان نیز افتتاح گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها