موج
کدخبر : ۳۶۸۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368430

2 خبر از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛

تقدیر از پیشکسوتان دوچرخه سوار محلات یزد و افتتاح دبیرخانه همایش ملی بانوی هزاره‌ اسلام با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی،  فعالان و پیشکسوتان دوچرخه سوار محلات یزد با حضور معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تجلیل شدند.

عباس ملازینلی رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این مراسم ضمن اشاره به عزم جدی شهرداری یزد در توسعه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری حمل و نقل پاک، اظهار کرد: به یاری خدا ما با دوچرخه، شهر را از چهار چرخ های تک سرنشین و آلاینده، بازپس می گیریم.

 

افتتاح دبیرخانه همایش ملی بانوی هزاره‌ اسلام با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

فرهنگسرای حکمت و دبیرخانه همایش ملی بانوی هزاره‌ی اسلام در ویژه برنامه همای رحمت که به مناسبت میلاد با سعادت امام علی (ع) و روز پدر با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین (ع)  برگزار شد، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

عباس ملازینلی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این مراسم که امروز چهارشنبه ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، از اقدامات مورد تاکید این سازمان را توسعه فرهنگسراهای شهر ذکر کرد و با اشاره به این که بسیاری  از مراکز فرهنگی و حسینیه‌های شهر در ماه‌های زیادی از سال بلااستفاده هستند، از تصویب طرح «هر حسینیه یا مرکز فرهنگی، یک فرهنگسرا» در شورای شهر و شهرداری به منظور استفاده از این ظرفیت‌ها خبر داد.

وی گفت: این فرهنگسراها براساس ظرفیت هر کدام از حسینیه‌ها و مراکز فرهنگی محلات، حول همان توانمندی‌ها فعالیت می‌کنند به عنوان نمونه این اقدامات در محله محمودآباد منجر به ایجاد خانه ورزش شد و در موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین(ع) نیز، نظر به فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی می‌تواند با محوریت دبیرخانه همایش ملی بانوی هزاره‌ اسلام فعالیت‌های موثری را داشته باشد.
ملازینلی همچنین به برنامه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برای راه‌اندازی رصد‌خانه‌ی فرهنگی شهر یزد، ابراز امیدواری کرد که مطالعات و تحقیقات فرهنگسرای حکمت در موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین(ع)، در کمک به برنامه‌ریزی‌های فرهنگی شهر، در قالب رصدخانه‌ی فرهنگی مورد استفاده قرار گیرد.
منصوره شاکری مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین(ع) نیز در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت امیرالمومنین(ع)، ابراز امیدواری کرد که افتتاح فرهنگسرای حکمت و دبیرخانه همایش ملی بانوی هزاره‌ی اسلام در کنار این مجموعه آموزشی، منشاء خدمات خیری برای جامعه باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها