موج
کدخبر : ۳۶۵۵۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365569

امام جمعه یزد گفت: سایر دستگاه‌های دولتی استان یزد نیز باید در این زمینه اقدام کنند و از دستگاه قضایی الگو بگیرند و به مردم خدمات و مشاوره ارائه دهند، که برقراری ایستگاه‌های مشاوره می‌تواند برای آنها بسیار راهگشا باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد سه‌شنبه شب با حضور در ایستگاه مشاوره حقوقی دستگاه قضایی استان یزد که در میدان امیرچقماق و در جوار مزار شهدای گمنام دایر شده است، اظهار داشت: این گونه اقدامات و حرکت‌ها باید افزایش یابد و استمرار پیدا کند تا مردمی که آگاهی و اطلاعات لازم در زمینه های حقوقی و قضایی ندارند، آگاه شوند.

وی ادامه داد: سایر دستگاه‌های دولتی استان یزد نیز باید در این زمینه اقدام کنند و از دستگاه قضایی الگو بگیرند و به مردم خدمات و مشاوره ارائه دهند، که برقراری ایستگاه‌های مشاوره می‌تواند برای آنها بسیار راهگشا باشد.

ناصری، خدمت به مردم و گره گشایی از امور آنها را بسیار ارزشمند خواند و گفت: خدمت به بندگان خدا و دلسوزی برای آنها نزد خداوند متعال دارای اجر و ثواب بسیار است.

در این ایستگاه که از روز ۲۱ بهمن فعالیت آن آغاز شده در راستای حل مشکلات شهروندان مشاوره و راهنمایی در زمینه خدمات قضایی و حقوقی ارائه می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها