موج
کدخبر : ۳۶۵۲۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365232

علی اکبر میدانشاهی؛

در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و ارتقاء رضایتمندی جامعه کلنگ عملیات اجرایی احداث ساختمان پست امداد اداره گاز ناحیه تفت در استان یزد همزمان با ایام ا... دهه فجر به زمین زده شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی اکبر میدانشاهی مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: طی مراسمی که با حضور استاندار یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مقامات استانی و مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، عملیات اجرایی ساختمان ساختمان پست امداد اداره گاز ناحیه تفت با اعتباری معادل 60 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 1550 متر مربع با زیربنای 273 متر مربع به آغاز به کار نمود.

وی در ادامه با اشاره به توسعه شبکه های گازرسانی توسط شرکت گاز استان یزد به عنوان طلایه دار تامین انرژی پاک در استان یزد تصریح نمود: این شرکت در کنار گازرسانی به اقصی نقاط استان، همواره افزایش کیفیت خدمات رسانی به هم استانی های عزیز را مد نظر قرار داده که ایجاد ساختمان مذکور به منظور تکریم ارباب رجوع و کارکنان و خدمات رسانی هر چه مناسب تر به شهروندان شهرستان تفت در همین راستا می باشد.

وی در ادامه درصد بهره مندی شهرستان تفت را از نعمت گاز طبیعی 98 درصد اعلام نمود و یادآور شد: در این ایام خجسته و مبارک 26 پروژه گازرسانی با اعتبار 397 میلیارد ریال در شهرستان تفت افتتاح یا کنلگ زنی شده و از اجرای 115 کیلومتر شبکه و نصب 539 عدد انشعاب می توان به عنوان بخشی از اقدامات شرکت گاز در این شهرستان در سال جاری نام برد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها