موج
کدخبر : ۳۶۳۲۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363278

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تفت در کارگروه مدیریت پسماند محیط زیست تفت بر استفاده از روش های علمی و نوین تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، عباسیان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تفت از برگزاری سومین جلسه کارگروه مدیریت پسماند آن شهرستان در سال جاری با حضور دستگاههای مرتبط خبر داد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، این جلسه با حضور معاون عمرانی فرماندار تفت و نمایندگان دستگاههای مرتبط در سالن جلسات فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.

در این جلسه دهقانی معاون فرماندار شهرستان تفت ضمن تاکید بر تشکیل این کارگروه، اعضا را به فعالیت و اجرای مصوبات دعوت کرد و خواستار پاسخگویی هر یک از ارگانها در خصوص وظایف محوله در مصوبات گذشته شد و اظهار داشت: هر یک از دستگاهها بایستی به خوبی تکالیف محوله را اجرا کرده و گزارش مربوطه را بصورت مرتب به دبیرخانه کارگروه ارائه کنند.

در ادامه، رئیس اداره حفاظت محیط زیست تفت به بررسی و ارائه گزارش مربوط به مصوبات گذشته کارگروه پسماند شهرستان پرداخت.

حسین عباسیان، توجه به مدیریت پسماند و استفاده از روش های علمی و نوین در این زمینه را یکی از امور زیربنایی جهت توسعه منطقه دانست و افزود: یکی از مشکلات اساسی شهرستان در حوزه محیط زیست بحث پسماند و مشکلات آن می باشد که امید است با همت جمعی و کار جهادی این مشکلات به حداقل برسد.

وی اضافه کرد: برای رسیدن به اهداف این کارگروه باید مصوبات آن با جدیت تمام مورد توجه قرار گیرد زیرا با سلامت و بهداشت آحاد جامعه سرو کار دارد و در ادامه با تاکید بر اهمیت بحث پسماند و ارتباط مستقیم آن با سلامت شهروندان، خواستار انجام مطالعات طرح جامع پسماند در حوزه شهرستان شد.

این جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مطرح شده و تصویب مواردی که به ارتقاء حفاظت از محیط زیست در سطح شهرستان کمک می کند به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها