موج
کدخبر : ۳۶۲۷۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362738

معاون وزیر ارتباطات در رویداد سکوی پرتاب یزد:

معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور در رویداد سکوی پرتاب یزد، در خصوص برگزاری رویداد استارت آپی "سکوی پرتاب یزد" گفت: اینکه حضور صندوق های ریسک پذیر و شرکت های سرمایه گذاری را در این رویداد مشاهده می کنیم، حائز اهمیت است و دولت نیز حامی است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور در رویداد سکوی پرتاب یزد، در خصوص برگزاری رویداد استارت آپی "سکوی پرتاب یزد" گفت: اینکه حضور صندوق های ریسک پذیر و شرکت های سرمایه گذاری را در این رویداد مشاهده می کنیم، حائز اهمیت است و دولت نیز حامی است.

امیرناظمی در این بازدید، بیان کرد: رویکرد دولت در سکوی پرتاب، هم سرمایه گذاری و هم اعطای وام های ارزان قیمت به سرمایه گذاران بخش خصوصی است که قرار است این ایده های استارت آپی را انتخاب و روی آنها سرمایه گذاری کنند لذا دولت هیچ انتخابی نخواهد داشت و فقط حمایت خواهد کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: وجود نگاه پیشرو در بین مسئولان استان یزد همچون محمدعلی طالبی استاندار و اکرم فداکار معاون برنامه ریزی و توسعه منابع استانداری یزد عامل موفقیت استان یزد در ایجاد و توسعه اکوسیستم فناوری است.

معاون وزیر ارتباطات، استان یزد را یکی از استان های برتر در حوزه زیر ساخت نوآوری دانست و گفت: نگاه پیشرو، زیر ساخت قوی و حضور فعالان مختلف و با سابقه در حوزه فناوری استان یزد، پیشبرد سریعتر توسعه اکوسیستم فناوری را در این استان رقم خواهد زد.

وی بیان کرد: رویدادهایی که توسط 100 استارت آپ برگزار می شود باید هماهنگ کننده تمام بازیگران این عرصه باشد با تاکید بر اینکه آموزش و سرمایه گذاری نقش جدی 100 استارت اپ است.

 ناظمی با اشاره به اینکه شروع فعالیت های 100 استارت آپ همزمان با شیوع کرونا بود ولی تاکنون موفقیت و کارآمدی خوب این پلتفرم را شاهد بودیم، بیان کرد: 100 استارت باید در حوزه کارگاه های آموزشی هم توسعه یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها