موج
کدخبر : ۳۵۹۹۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359925

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد؛

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: کاهش مشکلات منطقه حسن آباد یکی از اولویت های مهم اخیر بوده که با دستور مستقیم رئیس کل دادگستری استان یزد و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان یزد و شورای تأمین شهرستان یزد نیز مطرح گردید و با همت فرماندار یزد، اجرای مصوبات در حال انجام می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدحسین رحیمی زاده معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: عدم انجام صحیح وظایف قانونی و عدم اقدام به موقع برخی از دستگاه ها در سنوات گذشته، باعث انباشت مشکلات در منطقه حسن آباد شده است.

محمدحسین رحیمی زاده در حاشیه بازدید از منطقه حسن آباد یزد، با هدف نظارت بر اجرایی شدن مصوبات شورای پیشگیری از وقوع جرم استان یزد، اظهار داشت: کاهش مشکلات منطقه حسن آباد یکی از اولویت های مهم اخیر بوده که با دستور مستقیم رئیس کل دادگستری استان یزد و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد علاوه بر طرح در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان یزد در شورای تأمین شهرستان یزد نیز مطرح گردید و با همت فرماندار یزد، اجرای مصوبات در حال انجام می باشد.

وی نصب دوربین های نظارتی در برخی از مناطق پرحاشیه و دارای مشکلات بیشتر را از جمله راهکارهای اثر گذار در کاهش برخی معضلات دانست و بیان داشت: استفاده از دوربین های نظارتی از جمله راهکار های پیشگیری وضعی و انتظامی است، که با اجرا در این منطقه از برخی از مشکلات کاسته است.

این مقام قضایی، تصریح کرد: ساختمان های نیمه ساز واقع در اراضی متعلق به دولت در منطقه حسن آباد به محلی برای تجمع افراد کارتون خواب و معتاد تبدیل شده است که باید با شناسایی دقیق اراضی دولتی و تعیین تکلیف آنها، این محل ها را از کانون تجمع افراد معتاد و کارتون خواب پاک کرد.

وی انباشت مشکلات در منطقه حسن آباد را ناشی از عدم انجام صحیح وظایف قانونی و عدم اقدام به موقع برخی از دستگاه ها در سنوات گذشته دانست و با تقدیر از ادارات و سازمان‌هایی که اقدامات خوب و مؤثری انجام داده‌اند تأکید کرد: چنانچه سازمان های متولی به وظایف خود به موقع عمل نکنند مشمول دستورالعمل رئیس قوه قضائیه، راجع به ترک فعل مدیران خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها