موج
کدخبر : ۳۵۵۱۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355143

این پلتفرم با ایجاد فضای نمایشگاه مجازی برای معرفی تک تک کالا و محصولات مشاغل در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی فرصت رایگان فراهم کرده است.

نمایشگاه مجازی باما، ایده شرکت آتی سلامت محیط و کار پویا بوده که در حال حاضر در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی یزد و پارک علم و فناوری یزد مستقر است.

این سایت ضمن ایجاد فضای نمایشگاه  برای  معرفی  تک تک کالا و محصولات شرکتها در حوزه در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی بصورت رایگان، به دنبال توانمندسازی دانشجویان‌ از طریق ارتباط بین واحدهای درسی و کسب و کارها است.

نمایشگاه  باما در ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان یزد با حضور و همراهی جناب محمد علی طالبی، استاندار یزد در مرداد ۱۳۹۸ رونمایی و مقام برتر در رویداد ملی الگوها و راهکارهای نوین همکاری دانشگاه و صنعت و جامعه در آذر ۱۳۹۸ کسب کرد.

 با هدف همکاری و یاری به کسب و کارهای حوزه های بهداشت، ایمنی و آتش نشانی، محیط زیست، منابع طبیعی، کشاورزی، آب و فاضلاب، آلودگی هوا، مدیریت پسماند، مدیریت انرژی و ... امکان معرفی و  فروش آنلاین کالاها و محصولات در سایت نمایشگاه مجازی باما از اول آذر۱۳۹۹ ایجاد گردید.

شما می توانید ضمن معرفی کسب و کارتان، کالاها و محصولاتتان را نیز رایگان تبلیغ و آنلاین بفروشید. باما یک وبسایت کوچک رایگان در اختیار شما می گذارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها