موج
کدخبر : ۳۴۸۱۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348190

بازدید طرح خروج دام و طیور از مناطق مسکونی شهر یزد، پروژه جاده سلامت یزد - تفت، بهره برداری زمین چمن مصنوعی اکرمیه، آغازعملیات احداث پروژه گردشگری و پیاده راه شاهدیه و دیدار و گفت و گو با نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی اقدامات مهم فرمانداری یزد در آغاز هفته جاری بود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سیدمحمدرستگاری فرماندار یزد به همراه محمدحسین پاکدل بخشدار مرکزی با حضور در دفتر محمدصالح جوکارنماینده مردم شهرستان های یزد، اشکذر، بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی با ایشان دیدار کردند.

در این جلسه در خصوص مهمترین مشکلات روستاهای بخش های مرکزی یزد گفتگو و تبادل نظر شد.

همچنین عملیات احداث پروژه گردشگری و پیاده راه شاهدیه با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و جمعی از مسئولین استانی و فرماندار شهرستان یرد آغاز شد.

گفتنی است: این پروژه با اعتباری بالغ بر شصت میلیارد ریال و طول مسیر1500متر احداث می شود.

علاوه بر آن زمین چمن مصنوعی اکرمیه در مراسمی با حضور معاون عمرانی وزیر کشور، استاندار یزد، نماینده مردم شهرستان یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار یزد افتتاح شد.

شایان ذکر است: این پروژه در مدت 6 ماه و با اعتباری بالغ بر 380 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

همچنین پروژه جاده سلامت یزد - تفت با حضور استاندار یزد، معاون عمرانی وزیر کشور، نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار یزد و جمعی از مسئولین استان بهره برداری شد.

شایان ذکر است: این پروژه به طول 7/5 کیلومتر بوده و شامل مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری است.

با حضور فرماندار یزد، معاون امور عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ساختمان دهیاری و شورای اسلامی روستای محمدآباد یزد افتتاح شد.

این ساختمان با هزینه بالغ‌بر 15 میلیارد ریال در سه‌طبقه به متراژ 750 مترمربع و زیربنای 250 مترمربع شامل خانه بهداشت، دهیاری و شورای روستای محمدآباد می باشد.

عملیات احداث شهرک صنایع سنگ و شهرک صنایع چوب توسط استاندار یزد و با حضور فرماندار یزد، معاون عمرانی وزیر کشور، نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار یزد و جمعی از مسئولین استان آغاز شد.

 گفتنی است:  مساحت شهرک صنایع چوب 50 هکتار بوده و 671 واحد در آن مستقر خواهد شد و همچنین مساحت شهرک سنگ  28 هکتار بوده و 284 واحد در آن مستقر خواهد شد.

آیین بهره برداری از اقامتگاه سنتی گیتی با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریالی و با ایجاد اشتغال برای 8 نفر با حضور استاندار یزد، معاون عمرانی وزیر کشور و نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استان برگزار شد.

گفتنی است: این مجموعه به مساحت 750 متر مربع و 12 اتاق و 30 تخت به بهره برداری رسید.

در ادامه فرماندار یزد از مراحل اجرای طرح خروج دام و طیور از مناطق مسکونی شهر یزد بازدید کرد.

سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد در  بازدید از اجرای طرح خروج دام و طیور و پاکسازی مناطق مسکونی شهر یزد در محله صدرآباد و مناطق همجوار؛  از اقدامات صورت گرفته  قدردانی و بر تداوم این برنامه و توجه به حرکت در مسیر رضایت شهروندان تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها