موج
کدخبر : ۳۴۷۷۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347761

فرماندار یزد عنوان کرد:

فرماندار یزد گفت: روز آتش نشان یادآور زحمات شبانه روزی و تلاش قهرمانانی است که بی ادعا جان خویش را در طبق اخلاص می گذارند و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، به مناسبت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی سید محمد رستگاری فرماندار یزد درمحل ایستگاه شماره پنج آتش نشانی یزد حضور و این روز را به آتش نشانان تبریک و از خدمات شبانه روزی کلیه آتش نشانان خدوم و زحمتکش تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار در این مراسم روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را به آتش نشانان تبریک گفت و افزود: هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، روز قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و ترویجگران فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح در سطح کشور می باشد و یادآور زحمات شبانه روزی و تلاش قهرمانانی است که بی ادعا  جان خویش را در طبق اخلاص می گذارند و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای آتش نشان بویژه شهدای آتش نشان در دوران دفاع مقدس، از خدمات شبانه روزی کلیه  آتش نشانان خدوم و زحمتکش بویژه آتش نشانان عزیز و ایثارگر شهرستان یزد تشکر و قدردانی نمود و توفیق و سلامتی را برایشان  از خداوند متعال خواستارشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها