موج
کدخبر : ۳۴۷۷۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347759

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: پیست دوچرخه سواری مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران غدیر افتتاح شد و خانواده ها بعدازظهر ها می توانند از ظرفیت های این مجموعه و پیست دوچرخه سواری به صورت خانوادگی بهره ببرند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، با حضور عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد پیست دوچرخه سواری مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران غدیر مورد بهره برداری قرار گرفت.

تشکری در این باره گفت: پیست دوچرخه سواری کارگران استان یزد به طول 500 متر می باشد که ظرفیت افزایش طول مسیر به 2500 متر را داریم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 30 دوچرخه برای استفاده عموم از این مجموعه تامین شده است تصریح کرد: مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران غدیر صبح ها به طور اختصاصی ویژه بانوان است تا از فضای ورزشی مجموعه برای دوچرخه سواری، اسکیت، فوتسال (چمن مصنوعی)، زمین تنیس، سالن چند منظوره و ... استفاده نمایند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد همچینن اضافه نمود: خانواده ها بعدازظهر ها می توانند از ظرفیت های این مجموعه و پیست دوچرخه سواری به صورت خانوادگی بهره ببرند.

تشکری با اشاره به اینکه فضای این مجموعه ورزشی 9 هکتار می باشد خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک پیست اسب سواری مجموعه کارگران غدیر استان راه اندازی و کارگران و عموم مردم می توانند در زمینه سوارکاری نیز از امکانات این مجموعه برای سلامتی و نشاط خود و خانواده هایشان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه دو سوم جمعیت استان را کارگران شریف تشکیل می دهند از اولویت های حوزه اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را گسترش نشاط و شادابی در بین خانواده های کارگران وجامعه کار و تلاش استان برشمرد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماع استان از واگذاری زمین در مجموعه کاریزلند با نگاه مثبت استاندار به ورزش کارگری خبر داد و افزود: احداث کمپ ورزشی با امکانات رفاهی و ورزشی از برنامه ریزی های آینده برای ورزش کارگری استان است.

در این مراسم عزیزیان مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد، شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان، ابویی مسئول بسیج کارگری و برخی دیگر از مسئولین شهرستانی و استانی حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها