موج
کدخبر : ۳۴۴۸۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344867

در ادامه برنامه های بزرگداشت هفته دولت در فرمانداری یزد چند طرح و یک سیستم پیشرفته مانیتورینگ مرکز پیش بینی هوا با حضور فرماندار یزد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد، سید محمدرستگاری فرماندار یزد و جمعی از مسئولان ارشد استانی و شهرستان  از پروژه در حال ساخت طرح اقدام ملی مسکن در محله چاه ملکی شهرستان یزد بازدید به عمل آوردند.

همچنین به مناسبت بزرگداشت هفته دولت عملیات اجرایی ساخت ۱۲۰ واحد مسکونی در چارچوب طرح اقدام ملی مسکن در آزادشهر یزدآغاز شد.

این واحد‌ها با مشارکت ستاد اجرایی حضرت امام خمینی (ره) و اداره کل راه و شهرسازی در زمینی به مساحت ۹ هزار و ۱۰۰ مترمربع ساخته خواهند شد.

گفتنی است: پروژه سامانه مانیتورینگ مرکز پیش بینی هوا به صورت متمرکز با حضور استاندار یزد محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان یزد افتتاح شد.

این سامانه مجهز به سیستم ویدئو وال بوده و امکان رویت هر یک از تصاویر به صورت جداگانه وجود دارد

گفتنی است: افتتاح این سامانه راهکاری پیشرفته برای پایش یکپارچه شرایط جوی استان و صدور پیش بینی‌های جوی دقیق تر می باشد و این طرح  با اعتباردو میلیارد ریال از اعتبارات ملی به بهره‌برداری رسید.

در ادامه برنامه های هفته دولت فرمانداری یزد،  اقامتگاه سنتی پارسیک با زیربنای ۸۰۰ مترمربع و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و همچنین سفره خانه سنتی تنورا  با زیربنای ۵۰۰ مترمربع و اعتبار ۲۰ میلیارد ریال بازمینه اشتغال ۲۰ نفربا حضور استاندار و فرماندار یزد افتتاح شدند.

همچنین رحمت رحمت نژاد مدیر کل راه آهن یزد با حضور در محل  فرمانداری یزد با سید محمد رستگاری فرماندار یزد در راستای همکاری های فی مابین  بیشتر و بررسی و رفع  برخی ازمشکلات  دیدار و گفتگو کرد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها