موج
کدخبر : ۳۴۳۱۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343184

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد؛

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: در یک دوره سه ماهه اداره ورزش و جوانان و شهرداری یزد ملزم می‌شوند، امکانات لازم را برای ورزش همگانی و دیگر رشته‌ها در دسترس عموم قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، عباس ملازینلی مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد در نشست مجازی شورای اسلامی شهر یزد با فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور اظهار داشت: شورای سیاستگذاری شهرهای ورزشی کشور به این نتیجه رسیدند که شهر یزد به عنوان شهر نمونه کشور در زمینه ورزش همگانی فعالیت داشته و لذا توسط فدراسیون همگانی کشور شهر جهانی یزد به عنوان پایلوت شهر فعال ورزش انتخاب شد.

عباس ملازینلی افزود: تفاهم نامه‌ای بین شهردار یزد و فدراسیون ورزش همگانی کشور امضا شده و از طریق فضای مجازی به صورت آنلاین تندیس برنزی به شهر یزد اهدا می‌شود و در یک دوره سه ماهه اداره ورزش و جوانان و شهرداری یزد ملزم می‌شوند، امکانات لازم را برای ورزش همگانی و دیگر رشته‌ها در دسترس عموم قرار دهند.

وی ادامه داد: بعد از اتمام این دوره گروهی جهت بررسی در یزد مستقر خواهند شد و در صورت تایید موفق به دریافت برند ملی شهر فعال ورزش خواهیم شد و امیدواریم با اقدامات انجام شده این موفقیت را با همکاری دیگر دستگاه‌ها بدست آوریم.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: با توجه به اینکه همه اقدامات انجام شده در ورزش همگانی که با مشارکت و توسط این سازمان انجام شده با مشارکت محلات و خود مردم بوده لذا در المپیاد ورزشی بیش از هشت هزار نفر مشارکت داشتند و امیدواریم با اقدامات انجام شده و همچنین فعالیت‌هایی که در سه ماه آینده صورت می‌گیرد، شهر یزد به عنوان اولین شهر کشور و در المپیک سال ۲۰۲۱ توکیو تندیس شهر فعال ورزشی جهانی را نیز کسب کند.

در این نشست تفاهم نامه‌ای در راستای تحقق بخشیدن به اهداف برنامه ششم توسعه کشور و توسعه ورزش‌های همگانی با نگاه عدالت محور و تاثیرگذار توسط شهردار یزد و رئیس فدراسیون ورزش همگانی کشور به امضا رسید، همچنین کمال مرادی دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران نیز مواردی را بیان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها