موج
کدخبر : ۳۴۰۳۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340326

معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد اظهار داشت: با تلاش اعضاء شعبه 25 شورای حل اختلاف شهرستان یزد موضوع اختلاف پرونده بین سهامداران یک شرکت تولیدی مواد غذایی با سازش مختومه شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا حداد معاون قضایی رئیس کل دادگستری یزد و رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد اظهار داشت: با تلاش اعضاء شعبه 25 شورای حل اختلاف شهرستان یزد پرونده‌ای با خواسته مطالبه 40 میلیارد ریال با سازش مختومه شد.

وی افزود: موضوع اختلاف پرونده بین سهامداران یک شرکت تولیدی مواد غذایی بود که این اختلاف از سال 98 در دادگاه مطرح شده و زمان زیادی برای حل اختلاف در دادگاه طی شده بود که پس از ارجاع پرونده به شعبه 25 ویژه صنایع و معادن شوراهای حل اختلاف شهرستان یزد در نهایت با همت و تلاش اعضاء این شعبه، اختلاف چند ساله به صلح و سازش رسید.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد بیان داشت: شوراهای حل اختلاف ظرفیت بسیار خوبی برای کمک به دستگاه قضایی در اجرای برنامه‌های تحولی قوه قضائیه بوده و خواهد بود .

وی تصریح کرد: انتظار است در اجرای بخشنامه ابلاغی مورخ 28 مرداد 1398ریاست قوه قضائیه مراجع قضایی استفاده مطلوبتری را از این نهاد مردمی بنمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها